نئو پیوند

نئو پیوند

نئو پیوند حدود ۵ سال پیش معرفی شد، و به سادگی یک ماشین است که یک پزشک (یا به احتمال بیشتر، یک تکنسین) با استفاده از به انجام روش استخراج واحد فولیکولی (FUE). این بیشتر یا کمتر موتوری، دستی پانچ دایره ای، متصل به ساکشن است. من مطب پزشک در فلوریدا در سال ۲۰۰۹ برای یک تظاهرات دستگاه نئو پیوند حضور داشتند. من شده است انجام اعمال FUE از سال ۲۰۰۳، و من بسیار علاقه مند به دیدن این دستگاه بود. در حالی که در این نشست، میزبانی شده توسط نئو پیوند شرکت، جالب بود به توجه داشته باشید که من تنها اختصاص داده جراح ترمیم مو در حضور و غیاب بود. دیگران وجود دارد برای دیدن و شاید خرید دستگاه صاحبان آبگرم، متخصص زنان و زایمان، چند پزشکان خانواده عمل، و چند مدیران کسب و کار برای پزشکان که در عمل جراحی زیبایی به طور کلی در تفننی بود. من کاملا شگفت زده شد. از ویژگی های قرار دادن گرافت از دستگاه نئو پیوند با فشار مثبت یک حیله است، به عنوان من مربی سر خواسته برای نئو پیوند شرکت به جای یک پیوند با استفاده از این. ما مشاهده شد یک روش زندگی می کنند، و ما تماشا به عنوان او چندین بار تلاش، اما قادر به قرار دادن یک گرافت تنها با دستگاه نمی شود.

نئو پیوند مقدار بسیار زیادی از بازاریابی انجام داده است، و من پزشکان که پیوند مو در سراسر کشور انجام داده اند هرگز به دست آوردن این دستگاه، کول در بازاریابی انجام شده توسط نئو پیوند، و شروع به ارائه این روش پیچیده و دائمی را به عموم مردم . در بسیاری از کشور، دکتر به سادگی استخدام تکنسین به انجام روش (نرخ رفتن برای یک تکنولوژی نو پیوند در آتلانتا ۷۰ $ / ساعت است). این را باید در این نقطه اشاره کرد که تکنسین های ترمیم مو را به همان مورد نیاز آموزش پزشکی دقیق به عنوان برش چمن: مطلقا هیچ. پزشک فقط نیاز به مقالات ثبت نام و در محل. بدون شوخی. بنابراین، آیا با استفاده از نئو پیوند، یا ARTAS سیستم ترمیم مو رباتیک بسیار پیشرفته تر، و یا هر دستگاه دیگر، از جمله ۵۰ درصد پانچ بیوپسی ۱mm ساخته، آن را به تجربه و تعهد جراح و تیم او که نتیجه را تعیین است.

ترمیم مو در حال حاضر تخصص خود را دارد. یک جامعه جهانی (انجمن بین المللی جراحی ترمیم مو) و هیئت مدیره وجود دارد. انتخاب یک جراح ۱۰۰٪ اختصاص داده شده به ترمیم مو میباشد. اگر “نئو پیوند” به طور ناگهانی در یک لیست طولانی از دیگر روش های یک پزشک ارائه می دهد به نظر می رسد، من می شود با احتیاط، به عنوان آن بعید است که پزشک تا تمام وقت، تیم بسیار آموزش دیده از تکنسین های ترمیم مو، و فقط استخدام یک از بسیاری از “تفنگ استخدام” تکنسین است که در دفتر می رسند، و انجام این روش برای $ ۷۰ ساعت. صدها نفر از پیچیدگی های خاص و تفاوت های ظریف در ترمیم مو وجود دارد، و فرض کنید که چرا یک پزشک در حال حاضر ارائه می دهد نئو پیوند، علاوه بر تمام مراحل دیگر ارائه، خواهد صالح باشد و در عمل جراحی ترمیم مو اکسل است که به سادگی احمقانه است. در تجربه و تعهد جراح خواهد شد که انجام عمل جراحی نگاه کنید، و مطمئن شوید که تکنسین در واقع کسانی هستند که می شود انجام جراحی نیست. همچنین مطمئن شوید که پزشک شما انتخاب می کنید در واقع یک جراح آموزش دیده است. اکثر ترمیم مو “جراح” هستند، در واقع، در عمل جراحی آموزش دیده نه در همه، و هیچ گواهی هیئت مدیره در هر تخصص جراحی آنچه نگه دارید، بنابراین اعتبار پزشک خود را به دقت بررسی کند. شما باید احساس کاملا راحت برای درخواست یک کپی از رزومه جراح به بررسی. برای سال های بسیاری از خود گذشتگی به طور انحصاری به ترمیم مو، نمی جراحی فقط لوازم آرایشی و بهداشتی به طور کلی نگاه.

این مشکل را که شایع و معمول است که جامعه بین المللی جراحی ترمیم مو، جامعه جهانی از تمرین پزشکان ترمیم مو، با صدور هشدار در مورد مصرف کننده این موضوع است. من بیماران هر ماه که ترمیم مو انجام شده توسط یک تکنسین با دستگاه نئو پیوند ارائه به دفتر ما درخواست کمک حال را ببینید. درخواست من برای تعمیر غیر طبیعی به دنبال نتایج کاشت مو. این است که اغلب بسیار دشوار است، و گاهی اوقات غیر ممکن است. از آنجا که ما در این تخصص می گویند، “چیز خوب در مورد ترمیم مو است که آن را دائمی است. چیز بد در مورد ترمیم مو است که آن را دائمی است.” مشورت با بیش از یک جراح، مطمئن شوید که او در واقع یک جراح آموزش دیده، و احساس می کنید برای کسی که شما فکر می کنم خواهد بود که بهترین را برای شما. دستگاه را کاملا می کند نتایج خوب، و یا حتی قابل قبول تضمین نمی کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *