چرا کاشت چرا ترميم ؟

چرا کاشت چرا ترميم؟

در روشهاي :  FUT-FIT-BHT…

چرا FUT : ?

در روش FUT شاهد برش دردناک پوست سر از قسمت پشتي سر ميباشد , لذا به جا ماندن محل برش پوست (اسکار) وبه جا ماندن جاي سوزنهاي بسيار ضخيم و حفره هاي بجا مانده وشاهد تورم سرهستيم , درد بسيار زياد.تجويز بي مورد انواع مسکنها و بعد از ۶ ماه انتظار نتيجه قابل قبولي دريافت نميشود , تراکم بسيار کم و مشاهده مجدد کچلي و تضعيف روحيه را شاهد ميباشيم .

در روش FIT نيز شاهد تراکم بسيار کمتري نيز نسبت به روش   FUT ميباشيم , زيرا در اين روش ميتوان فقط قسمتهاي خيلي محدودي از سر را  تحت پوشش قرار داد .

در روش BHT از موي تنه بيمار برداشت ميشود و به سر بيمار پيوند داده ميشود همانطور که همه ما ميدانيم موي تنه با موي سر بسيار متفاوت ميباشد و تطابقي ندارد .

چرا ترميم مو در ايران مورد تاييد ما  نميباشد ؟

در ايران ترميم مو به شکل بسيار مصنوعي انجام ميگيرد و ظاهري عجيب و غير طبيعي دارد , اطرفيان فرد هميشه متوجه و شخص را تمسخر ميکنند مراجعات مکرر به موسسه ها براي انجام سرويسهاي دوره اي را نيز شاهد هستيم , همچنين موسسات ترميم مو مشغول در اين امر, استفاده ازوسيله هايي همچون بافت وگره و چسبهاي حساسيت زا وکليپس و…  استفاده ميکنند .

به دليل استفاده از اين نوع وسايل صدمات هميشگي و جبران ناپذيري به موي خود شخص وارد مينمايد ,غير بهداشتي بودن و در نهايت عدم رضايت مشتري و تضعيف روحيه و حذف اين نوع ترميم از سر خود را شاهد هستيم .

 

نتيجه گيري کلي

متاسفانه هيچ گونه نظارتي از نهادهاي مربوطه نميباشد براي همين حضور تيمهاي غير تخصصي را که در اين امر فعال هستند را شاهد هستيم. لذا بهتر است در روشهاي پزشکي و غيرپزشکي حتما به متخصص آن امر مراجعه شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *