کاشت مو و ترمیم مو برای اقایان

کاشت مو و ترمیم مو برای اقایان

امروزه یکی از دغدغه های انسانها حفظ اعتماد به نفس و ارتقای آن است زیرا انسان ذاتا و فطرتا به فکر حضور در جوامع مختلف و برقراری روابط با همنوعان خود است.

حال یکی از مهمترین ارکان حفظ و ارتقای اعتماد به نفس ظاهر انسان است.

خیلی از ما انسانها شاید به ظاهر خود بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت دهیم بطوریکه حاضریم ثانیه ها یا دقایق و یا حتی ساعت های متوالی وقت خود را صرف اراستگی و ارتقای ظاهر خود کنیم.

زمانیکه حرف از اراستگی و ظاهر مشود ناخود اکاه فکو و ذهن هر انسانی به سمت مو میرود و این نشان دهنده این است که مو اهمیت به سزایی در ظاهر انسان دارد

متاسفانه بد داستان از این نقطه شروع میشود که فرد حس کند موهایش ریزش پیدا کرده و زمانیکه جلوی اینه میرود روز به روز کم پشت شدن و ریزش موهای خود را نظاره گر باشد.

ریزش مو در آقایان:

معمولا اقایان بعد از متوجه شدن ریزش موهایشان در ابتدا واکنش و عکس العمل خاصی از خود بروز و نشان نمیدهند اما با دیدن ریزش بیش از پیش بیشتر موهایشان به پزشک مراجعه میکنند و بعد از مصرف محلول ها قرص ها و …. مختلف متوجه میشوند که این روشها کاملا بی فایده است .

بعد سرچ و کلی جستجو و تحقیق اقایان محترم به مراکز مختلف کاشت مو و ترمیم مو سر میزنند که با کاشت مو و ترمیم مو مشکل ریزش موی خود را حل و فصل کنند

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *