قویترین موسسه ترمیم موی ایران

مشاورین انستیتو موی اندیشه

کلینیک تخصصی پوست و مو  و ترمیم مو

ترمیم و کاشت مو تهران‎

اگر هنوز فکر می‌کنید ترمیم موی سر بدون نیاز به جراحی به همان معنای پوشیدن کلاه‌گیس است، دوباره بیندیشید. تکنیک‌های امروزی نتایج به مراتب ظریف‌تر، راحت‌تر و طبیعی‌تری دارند و زندگی را بسیار ساده‌تر کرده‌اند.

این نوع از درمان ترمیمی مو، شامل گذاشتن غشاءشفافِ سبک و نازکی بر روی پوست سر می‌شود، که موی طبیعی انسان در آن تزریق شده است. سپس این غشاء به پوست سر چسبانده شده و با موهای موجود روی سر در هم بافته می‌شود، تا نتیجه‌ای طبیعی حاصل شود.

روش فوق این امکان را فراهم می‌آورد که موی داخل غشاء، از لحاظ رنگ، تراکم و جهت، کاملاً با موهای موجود روی سر مطابقت داده شود. همچنین، ازآنجاکه این غشاء با استفاده از جدیدترین مواد پیونددهنده به پوست سر چسبانده شده است، شما می‌توانید باخیال راحت، حتی در هنگام ورزش کردن نیز از آن استفاده نمایید.

امروزه پیشرفته‌ترین راه‌حل‌های بدون نیاز به جراحی ترمیم مو (اکستنشن مو) توانایی اضافه کردن مو به سر یک شخص، دقیقاً به میزان تمایل یا نیاز او، در اختیار ما قرار می‌دهند. این عمل در واقع برای بازیابی تراکم کلی مویی که فرد پیش از شروع ریزش داشته، صورت می‌گیرد. ریزش می‌تواند درنتیجه اشکال مختلف آلوپسی، درمان‌های پزشکی، طاسی با الگوی مردانه، طاسی با الگوی زنانه یا اشکال دیگر کم‌پشت شدن مو یا ریزش مو در هر دو جنس زن و مرد اتفاق افتاده باشد.

احتمالاً در سال‌های گذشته، این نوع اکستنشن یا سیستم ترمیم مو محدود به یک کلاه‌گیس نامناسب یا نوع دیگری از قطعات خارش‌آور مو می‌شده است که اندازه‌ی شما نبودند، یا این حس را به شما می‌دادند که کلاه فوتبال به سر دارید و یا حتی بدتر از آن به نظر می‌آمدند.

اما اگر بخواهیم شباهتی بین کلاه‌گیس‌ها و قطعات مویی که احتمالاً مادرها یا مادربزرگ‌هایمان استفاده می‌کردند، و تکنیک‌های کم‌وزن مدرن و پیشرفته امروزی ترمیم مو پیدا کنیم، در واقع مانند این است که بخواهیم عینک بن فرانکلین را با سیستم‌های مدرن لنز تماسی امروزی مقایسه کنیم.

ترمیم مو ممکن است از ۱۰۰% موی طبیعی انسان، مو یا فیبر مصنوعی، یا ترکیبی از هر دو ساخته شده باشد، و برای همه زنان با هر نژادی قابل‌استفاده می‌باشد.

کاشت موی طبیعی در روش های SHT ویا ترکیبی از این دو روش با استفاده از گرافت های درشت ۵-۴ میلیمتری (دارای ۲۰- ۱۵ تارمو) انجام می شود. این گرافت ها پس از درآمدن نمای عروسکی بسیارزشتی (مثل موهای مسواک) و تراکمی بسیار کم با نمای ناهنجار به سرشخص داده که این وضعیت با افزایش سن و ریزش موهای اطراف منطقه کاشته شده بدترگردیده واسیب جدی به موهای شخص وارد نموده و تصویر کاملاً غیرطبیعی ایجاد می نماید. این مسئله باعث ایجادحس بدبینی و ناامیدی بین بیشترمراجعین و مراکز کاشت نسبت به نتایج کاشت موی طبیعی شده است,همچنین درد و خونریزی و بجا ماندن اسکار پشت سر شخص را از جمله دیگر عوارضهای این تکنیکها میتوان دانست. لذا با پیشرفتهای علم پزشکی ,متخصصین پوست و مو همینک در اروپا و امریکا که با تکنیک SHT ازگرافت های کوچکتری به نام مینی گرافت (حاوی ۱۰- ۵ تارمو) و سپس میکروگرافت (حاوی ۳- ۱ تارمو) برای کاشت مو استفاده کرده وبا دقت بسیار بالا وبرداشت گرافتها با سرعتی بالاترکه سه برابر نسبت به روش های رایج میباشد را محقق کرده است. بدین ترتیب نتایج کاشت مو بهتر و طبیعی تر گردیده ,که همینک کلینیک تخصصی موی با این تکنیک انحصاری و با متخصصین مجرب توانسته ۴۷۰۰ نفر را با موفقیت و با تراکمی بالا و باورنکردنی و خط رشد طبیعی انجام دهد. صاحبان این مرکز یک هدف را سرلوحه کار خود قرار داده اند و آن جلب رضایت مراجعین خود بوده که ما افتخارداریم بگویم که اکثرمراجعین ما از طرف مراجعین قبلی این مرکز به ما معرفی شده اند. کاشت مو  کاشت مو کاشت مو

ترمیم مو ی اندیشه
۰۹۳۵۵۹۴۴۴۷۷
خدمات ترمیم مو
کاشت موی طبیعی
کاشت مو

,کلینیک تخصصی کاشت موی طبیعی,كلينيك فوق تخصصي كاشت موي طبيعي,كلينيك تخصصي كاشت موي طبيعي,کلینیک فوق تخصصی کاشت موی طبیعی,کلینیک فوق تخصصی پیوند موی طبیعی,کلینیک تخصصی پیوند موی طبیعی,کلینیک فوق تخصصی کاشت موی ایرانیان,كلينيك فوق تخصصي پيوند موي طبيعي,کلینیک تخصصی کاشت موی ایرانیان,کلینیک تخصصی کاشت موی ایرانیان تهران,کلینیک تخصصی کاشت مو ایرانیان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *