مراقبت هاي تابستاني موها

خانم ها به دليل پوشش روسري کمتر در معرض آسيب هاي ناشي از نور آفتاب هستند. به آقايان نيز توصيه مي شود براي محافظت از موها در برابر آفتاب به ويژه در مناطق ساحلي، از کلاه استفاده کنند.

برخي محصولات ضد آفتاب براي موها نيز وجود دارند که موجب مقاوم شدن مو در برابر اشعه فرابنفش خورشيد مي شوند.

اگر قصد داريد در دريا شنا کنيد، از کلاه شنا استفاده کنيد تا از نمک و آلودگي هاي آب دريا در امان بمانيد. در غير اين صورت بلافاصله بعد از شنا موهاي خود را با شامپوي مناسب شستشو دهيد.

اگر در استخر شنا مي کنيد، باز هم توصيه مي کنيم که حتما از کلاه شنا استفاده نماييد، زيرا کلر موجود در آب استخرها آسيب زيادي به موهاي شما وارد مي کنند و موجب خشکي، شکنندگي و کدر شدن مو مي گردند. اين نکته به ويژه در استخرهاي روباز حائز اهميت است، چون موها هم در معرض کلر هستند و هم اشعه فرابنفش خورشيد.

اين نکته را نيز بايد بدانيد که موهاي رنگ شده، فر شده و يا صاف شده با محصولات شيميايي ضعيف تر و آسيب پذيرتر هستند، بنابراين مراقبت از آنها ضروري است.

 

مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها مراقبت هاي تابستاني موها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *